Colorino Křídy na vlasy 10 barev metalické

Obrázek
Z68635

Momentálně nedostupné

Popis Popis
Hlídací pes Hlídací pes

Popis

Vytvoř si moderní barevné smývatelné proužky ve vlasech díky sadě barevných vlasových kříd

Vytvoř si moderní barevné smývatelné proužky ve vlasech díky sadě barevných vlasových kříd.

V okamžiku změň svůj účes s naší novinkou pro všechny malé slečny a parádnice. S designovými křídami! si vytvoř stylové barevné efekty na svých vlasech. Barevný vzhled můžeš nosit všude.

Každá malá slečna touží být jako její maminka a chtěla by si například originálně ozdobit své vlasy. Náš set umožní vaší dceři cítit se jako dospělá žena či jako princezna, díky originálnímu vzhledu jejich vlasů, který si sama vytvoří.

Obsah balení:
5 barevných kříd

Návod:

Nasaďte si ochrannou zástěrku a rukavice. Prameny vlasů, které chcete nabarvit, namočte a jen lehce vyždímejte.Vlasy rozčešte a začněte přejíždět křídou po vlasech nahoru a dolů, dokud nedosáhnete požadované sytosti. Prameny vlasů barvěte svrchu i zespod. Pokud chcete nabarvit vlasy ve stylu „ombré“, blíže ke kořínkům přejeďte vlasy křídou méněkrát a jen jedním směrem. Pramínek při barvení můžete trochu zkroutit, docílíte tak rychlejšího nabarvení. Zkontrolujte, zda na vlasech nezůstaly neobarvená místa. Vlasy vyfénujte nebo nechte přirozeně uschnout. Opatrně rozčešte nabarvené vlasy. Podle potřeby ještě dobarvěte křídami a před zafixováním barvy teplem můžete nanést ochranný olejíček na vlasy, který koupíte v každé drogerii.
Zažehlete barvu žehličkou na vlasy. Barvy se tak nebudou drolit. Můžete opět nanést ochranný olejíček na vlasy pro lesk, vlasy lze také nalakovat. Barvy z vlasů smyjete běžným šampónem po 1 až 3 umytí.

Provedení: 5 barev

Hlídací pes

Napište nám dotaz k tomuto produktu!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Novinky

Poradíme vám s výběrem


Kateřina Babováková